Čas na serveru 09:46:59

Vincenc Beneš
Michovka u Malé Skály

Id: 85517

Michovka u Malé Skály

  •  / Michovka u Malé Skály / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, vzácně se vyskytující malba z raného období roku 1923, plátno na dvou místech lehce vytlačené, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:
17 000

30 000