Čas na serveru 04:04:14

Vincenc Beneš
Na kraji vesnice

Id: 156602

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 10752x

Vyvolávací cena:
25 000

61 000