Čas na serveru 12:38:27

Vincenc Beneš
Nymburk

Id: 476206

Nymburk

  •  / Nymburk / Vincenc Beneš
  •  / Nymburk / Vincenc Beneš
  •  / Nymburk / Vincenc Beneš

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 47 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1068x

Vyvolávací cena:
7 000

28 000