Čas na serveru 17:17:02

Vincenc Beneš
Peřeje

Id: 229902

Peřeje

  •  / Peřeje / Vincenc Beneš
  •  / Peřeje / Vincenc Beneš
  •  / Peřeje / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 66,5 x 47 cm, neznačeno, datováno uprostřed dole 24, oděrky na rámu, volné plátno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1252x

Vyvolávací cena:

20 100