Čas na serveru 14:01:34

Vincenc Beneš
Pohled do krajiny

Id: 363805

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Vincenc Beneš

olej/papír, rozměr viditelný 35,5 x 50 cm, značeno a datováno 74 vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2003x

Vyvolávací cena:

18 500