Čas na serveru 09:56:41

Vincenc Beneš
Pohled na město Písek

Id: 154401

Pohled na město Písek

  •  / Pohled na město Písek / Vincenc Beneš

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1873x

Vyvolávací cena:

17 000