Čas na serveru 10:24:45

Vincenc Beneš
Vesnice s kostelíkem

Id: 190410

Vesnice s kostelíkem

  •  / Vesnice s kostelíkem / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 48 x 57 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:

30 000