Čas na serveru 13:02:30

Vincenc Beneš
Vlčí máky

Id: 352201

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / Vincenc Beneš
  •  / Vlčí máky / Vincenc Beneš
  •  / Vlčí máky / Vincenc Beneš

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 21367x

Vyvolávací cena:

18 000