Čas na serveru 10:27:38

Vincenc Beneš
Z Talinu

Id: 117502

Z Talinu

  •  / Z Talinu / Vincenc Beneš
  •  / Z Talinu / Vincenc Beneš
  •  / Z Talinu / Vincenc Beneš
  •  / Z Talinu / Vincenc Beneš
  •  / Z Talinu / Vincenc Beneš

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu

zobrazeno: 1716x

Vyvolávací cena:

3 100