Čas na serveru 18:54:16

Vincenc Beneš
Zátiší

Id: 313803

Zátiší

  •  / Zátiší / Vincenc Beneš
  •  / Zátiší / Vincenc Beneš
  •  / Zátiší / Vincenc Beneš
  •  / Zátiší / Vincenc Beneš

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18,5 cm, neznačeno, jedná se o přílohu k časopisu Umělecký měsíčník, rok 1912, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:

3 200