Čas na serveru 07:01:57

Vincenc Beneš
Zátiší

Id: 313803

Zátiší

  •  / Zátiší / Vincenc Beneš
  •  / Zátiší / Vincenc Beneš
  •  / Zátiší / Vincenc Beneš
  •  / Zátiší / Vincenc Beneš

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18,5 cm, neznačeno, jedná se o přílohu k časopisu Umělecký měsíčník, rok 1912, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 116x

Vyvolávací cena:

2 200

2021,07-1,12,19,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu