Čas na serveru 03:37:17

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí

Id: 294202

Zátiší s kyticí

  •  / Zátiší s kyticí / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:

11 000

2021,03-1,22,20,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu