Čas na serveru 10:14:47

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí

Id: 294202

Zátiší s kyticí

  •  / Zátiší s kyticí / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2671x

Vyvolávací cena:

40 500