Čas na serveru 06:55:32

Vincenc Beneš
Zátiší s kyticí a jablky

Id: 186102

Zátiší s kyticí a jablky

  •  / Zátiší s kyticí a jablky / Vincenc Beneš

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2636x

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Příhozy: 56