Čas na serveru 12:37:28

Vincenc Beneš
Zátiší za oknem

Id: 368804

Zátiší za oknem

  •  / Zátiší za oknem / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně datace včetně osobního věnování

zobrazeno: 10454x

Vyvolávací cena:
7 500

39 000