Čas na serveru 00:15:46

Vincenc Vingler
Antilopa

Id: 190420

Antilopa

  •  / Antilopa / Vincenc Vingler

dřevěný reliéf, rozměr 29,5 x 100 cm, značeno na zadní straně, provenience londýnská galerie Cassel Gallery z roku 1966, drobné oděrky na povrchu

zobrazeno: 3454x

Vyvolávací cena:

28 000