Čas na serveru 22:51:44

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Vincenc Vingler
Z Orientu

Id: 328502

Z Orientu

  •  / Z Orientu / Vincenc Vingler

akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 551x

Vyvolávací cena:

2021,11-1,15,19,32,00
( 15.11.2021, 19:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.