Čas na serveru 05:00:25

Vincenc Vingler
Z Orientu

Id: 328502

Z Orientu

  •  / Z Orientu / Vincenc Vingler

akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:

2 200