Čas na serveru 09:36:00

Vincent Hložník
Abstrakce

Id: 209901

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Vincent Hložník

tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4256x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 70