Čas na serveru 12:44:55

Vincent Hložník
Abstrakce

Id: 209901

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Vincent Hložník

tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4226x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 70