Čas na serveru 21:02:22

Vincent Hložník
Abstraktní skupina

Id: 309902

Abstraktní skupina

  •  / Abstraktní skupina / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 71 x 97 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

zobrazeno: 2597x

Vyvolávací cena:

126 000

Příhozy: 95