Čas na serveru 01:57:49

Vincent Hložník
Apokalypsa

Id: 2203

Apokalypsa

  •  / Apokalypsa / Vincent Hložník

olejová tempera/sololit, rozměr 99 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, autorsky rámováno, vše v původním stavu, přiložen posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

zobrazeno: 3920x

Vyvolávací cena:
18 000

45 000