Čas na serveru 01:08:17

Vincent Hložník
Bez názvu

Id: 32002

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 51,5 x 35,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 76, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3135x

Vyvolávací cena:
15 000

66 000