Čas na serveru 18:19:31

Vincent Hložník
Bez názvu

Id: 38302

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:
15 000

27 000