Čas na serveru 08:39:52

Vincent Hložník
Bez názvu II.

Id: 330102

Bez názvu II.

  •  / Bez názvu II. / Vincent Hložník

olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 34 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1313x

Vyvolávací cena:

28 000