Čas na serveru 12:49:58

Vincent Hložník
Bojovník

Id: 427501

Bojovník

  •  / Bojovník / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, pochází z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 53