Čas na serveru 13:33:06

Vincent Hložník
Člověk a zvíře

Id: 32001

Člověk a zvíře

  •  / Člověk a zvíře / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 84, dekorativní adjustace, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 3288x

Vyvolávací cena:
29 000

61 000