Čas na serveru 01:49:12

Vincent Hložník
Figury

Id: 426705

Figury

  •  / Figury / Vincent Hložník
  •  / Figury / Vincent Hložník
  •  / Figury / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 30 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2566x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 54