Čas na serveru 06:56:27

Vincent Hložník
Moře

Id: 38301

Moře

  •  / Moře / Vincent Hložník
  •  / Moře / Vincent Hložník
  •  / Moře / Vincent Hložník
  •  / Moře / Vincent Hložník
  •  / Moře / Vincent Hložník

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 72, původem ze sbírky Ivana Melicherčíka, lehce otřená barva, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2538x

Vyvolávací cena:
15 000

20 000