Čas na serveru 12:24:44

Vincent Hložník
Spící

Id: 1669

Spící

  •  / Spící / Vincent Hložník
  •  / Spící / Vincent Hložník
  •  / Spící / Vincent Hložník

akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4181x

Vyvolávací cena:

18 500