Čas na serveru 17:07:31

Vincent Hložník
Spící

Id: 1669

Spící

  •  / Spící / Vincent Hložník
  •  / Spící / Vincent Hložník
  •  / Spící / Vincent Hložník

akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4211x

Vyvolávací cena:

18 500