Čas na serveru 02:58:47

Vincent Hložník
V kavárně

Id: 236801

V kavárně

  •  / V kavárně / Vincent Hložník

akvarel/papír, rozměr viditelný 59 x 86 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7017x

Vyvolávací cena:

30 000