Čas na serveru 15:29:02

Vincent Hložník
Z Mexika

Id: 194901

Z Mexika

  •  / Z Mexika / Vincent Hložník

pastel/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5580x

Vyvolávací cena:

16 500