Čas na serveru 12:45:41

Vincent Hložník
Žilinské předměstí

Id: 364102

Žilinské předměstí

  •  / Žilinské předměstí / Vincent Hložník

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vpravo nahoře s datací, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

zobrazeno: 4621x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 58