Čas na serveru 16:05:12

Vincent Plesnivý
Čtenářka

Id: 89815

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1208x

Vyvolávací cena:
800

800

6.9.2017, 22:10:00

20.7.2017 16:12 800 Kč