Čas na serveru 14:35:23

Vincent Plesnivý
Dívka v šátku

Id: 185015

Dívka v šátku

  •  / Dívka v šátku / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 808x

Vyvolávací cena:
500