Čas na serveru 15:41:00

Vincent Plesnivý
Konvolut dvou kusů

Id: 143111

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vincent Plesnivý

olej/karton, rozměry 64 x 35 cm a 66 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámy

zobrazeno: 2255x

Vyvolávací cena:
500

13 000