Čas na serveru 19:24:06

Vincent Plesnivý
Muž s fajfkou

Id: 92701

Muž s fajfkou

  •  / Muž s fajfkou / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, velikost listu 50,0 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1768x

Vyvolávací cena:
800

800

7.9.2017, 22:10:00

7.9.2017 19:27 800 Kč