Čas na serveru 15:09:08

Vincent Plesnivý
Muž v kožichu

Id: 211512

Muž v kožichu

  •  / Muž v kožichu / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, rozměr malby 32,5 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1685x

Vyvolávací cena:
600

3 400