Čas na serveru 04:12:53

Vincent Plesnivý
Poutníci od Antonínka

Id: 232606

Poutníci od Antonínka

  •  / Poutníci od Antonínka / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, volně loženo, poškozená pasparta,po

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:
500