Čas na serveru 15:22:08

Vincent Plesnivý
Šohaj

Id: 176503

Šohaj

  •  / Šohaj / Vincent Plesnivý
  •  / Šohaj / Vincent Plesnivý
  •  / Šohaj / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, rozměr 50 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na obraze hnědé tečky

zobrazeno: 1783x

Vyvolávací cena:
500