Čas na serveru 05:39:50

Vincenz Hawlicek
Canale

Id: 104117

Canale

  •  / Canale / Vincenz Hawlicek
  •  / Canale / Vincenz Hawlicek
  •  / Canale / Vincenz Hawlicek
  •  / Canale / Vincenz Hawlicek
  •  / Canale / Vincenz Hawlicek

kombinovaná technika/kvaš/tempera/lepenka, rozměr 66 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 908, popis vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno, zcela původní stav

zobrazeno: 630x

Vyvolávací cena:

4 900