Čas na serveru 06:16:44

Vincze Bánsági
Koupání

Id: 380206

Koupání

  •  / Koupání / Vincze Bánsági
  •  / Koupání / Vincze Bánsági
  •  / Koupání / Vincze Bánsági

olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 7821x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 54