Čas na serveru 07:43:22

Vincze Bánsági
Noční náves

Id: 409707

Noční náves

  •  / Noční náves / Vincze Bánsági

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2085x

Vyvolávací cena:

20 000