Čas na serveru 10:46:52

Vincze Bánsági
Rozkvetlá louka

Id: 189101

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Vincze Bánsági

olej/plátno, rozměr 68 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz lehce krakelovaný

zobrazeno: 1072x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 54