Čas na serveru 23:07:39

Vincze Bánsági
V čajovém salonku

Id: 326903

V čajovém salonku

  •  / V čajovém salonku / Vincze Bánsági

olej/plátno, rozměr 47 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena:

10 400