Čas na serveru 09:18:13

Vít Skála
Jez na potoce

Id: 162104

Jez na potoce

  •  / Jez na potoce / Vít Skála
  •  / Jez na potoce / Vít Skála
  •  / Jez na potoce / Vít Skála

olej/plátno, rozměr 65 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1892x

Vyvolávací cena:

23 000