Čas na serveru 09:36:28

Vít Skála
Osamocený strom

Id: 184402

Osamocený strom

  •  / Osamocený strom / Vít Skála

olej/plátno, rozměr 110 x 84 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 3815x

Vyvolávací cena:

13 500