Čas na serveru 11:22:34

Vít Skála
Roubenky v létě

Id: 198007

Roubenky v létě

  •  / Roubenky v létě / Vít Skála

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená malba, zničený rám

zobrazeno: 727x

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

2019,09-1,02,20,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu