Čas na serveru 09:17:01

Vít Skála
Rozkvetlý keř

Id: 165504

Rozkvetlý keř

  •  / Rozkvetlý keř / Vít Skála
  •  / Rozkvetlý keř / Vít Skála
  •  / Rozkvetlý keř / Vít Skála

olej/lepenka, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5254x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 77