Čas na serveru 23:44:55

Vít Skála
Zasněná

Id: 90608

Zasněná

  •  / Zasněná / Vít Skála
  •  / Zasněná / Vít Skála
  •  / Zasněná / Vít Skála

olej/plátno, rozměr 67 x 130 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozený rám, obraz pravděpodobně v minulosti restaurován

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

8 000