Čas na serveru 10:09:31

Vítězslav Mašek
Secesní dívka

Id: 183904

Secesní dívka

  •  / Secesní dívka / Vítězslav Mašek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 67 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně výstavní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1692x

Vyvolávací cena:

12 000