Čas na serveru 21:30:21

Vítězslav Mašek
Skály

Id: 1802

Skály

  •  / Skály / Vítězslav Mašek
  •  / Skály / Vítězslav Mašek
  •  / Skály / Vítězslav Mašek

olej/plátno, rozměr 36 x 22 cm, signováno vpravo dole, 2. polovina 19. století, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3288x

Vyvolávací cena:

27 000