Čas na serveru 11:23:58

Vítězslav Mašek
Zimní les

Id: 169301

Zimní les

  •  / Zimní les / Vítězslav Mašek

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 644x

Vyvolávací cena: